Zakończenie roku szkolnego w SP1

grafika do wpisu: Zakończenie roku szkolnego w SP1

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
KLASY I - III
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na zakończenie roku szkolnego. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zakończenie odbędzie się wg następującego harmonogramu:

UL. DWORCOWA 8
Klasa III b – godz. 7.45
Klasa III a – godz. 8.15
Klasa II b – godz. 9.00
Klasa II a – godz. 9.45
Klasa I b – godz. 10.30
Klasa I a – godz. 11.15
Uczniowie wchodzą w maseczkach wejściem od strony parkingu, gdzie dezynfekują ręce i przechodzą na główny korytarz na parterze. Wychodzą tzw. „zielonym domkiem”.
Rodzice, którzy przyjdą na rozdanie świadectw ze swoimi dziećmi proszeni są o pozostanie przed budynkiem szkoły (z zachowaniem wymogów sanitarnych)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
KLASY IV - VIII

UL. DWORCOWA 5
Klasa VII b – godz. 7.45
Klasa VII a – godz. 8.15
Klasa VI c – godz. 8.45
Klasa VI b – godz. 9.15
Klasa VIII a i VIII b – godz. 10.00
Klasa VI a – godz. 11.00
Klasa V c – godz. 11.30
Klasa V b – godz. 12.00
Klasa V a – godz. 12.30
Klasa IV a – godz. 13.00
Uczniowie wchodzą w maseczkach wejściem na halę od strony placu zabaw, przed wejściem dezynfekują ręce i siadają przy stolikach. Wychodzą wyjściem z hali sod strony ul. Modrzewskiego.