Facebook

Dzień Edukacji Narodowej

14 października br.

15 października 2020, dodane przez: A.W-B. Dzień Edukacji Narodowej
grafika do wpisu: Dzień Edukacji Narodowej

W tym dniu w sposób szczególny chcieliśmy podziękować naszym nauczycielom za wszystko, co dla nas robią. Nie zabrakło również życzeń i kwiatów. Nauczycielom i pracownikom administracyjno-obsługowym wręczono także  Nagrody Dyrektora.

W tym roku otrzymali je: Izabela Budna, Katarzyna Buszka, Hanna Celary, Joanna Flak, Katarzyna Gładysz, Małgorzata Katryniok, Sylwia Klonek – Plaza, Hanna Karwat, Halina Majkrzak, Katarzyna Matejczyk-Wylężek, Artur Miozga, Aleksandra Nowicka, Maria Paczyna, Ilona Urbańczyk i Alicja Warmuszok. Wśród pracowników administracyjno -obsługowych za wzorowo wykonywaną pracę i podejmowanie dodatkowych działań służących rozwojowi szkoły nagrodzeni zostali: Ewa Budny, Karina Jelonek, Laurencja Kursatzky, Beata Koralewska, Aleksandra Walochnik-Bogus oraz Hanna Wosz.

Nagrodę Burmistrza Miasta Miasteczko Śląskie otrzymała dyrektor szkoły Ewa Tempich – Garczarczyk. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.